Tanie Bilety Lotnicze Gdańsk Rzym

Tanie Bilety Lotnicze Gdańsk Rzym

Loty z Gdańska do Rzymu. Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych z Gdańska do Rzymu online lub telefonicznie

tanie loty z Gdańska do Rzymu
Bilety do Rzymu zarezerwujesz w wyszukiwarce obok >>>

Lot z Gdańska do Rzymu lub z Rzymu do Gdańska odbywa się znaną tanią linią lotniczą Wizz Air. Z Gdańska do Rzymu mają Państwo do pokonania 1457 km. W Rzymie lądują Państwo na lotnisku Rome Ciampino – G. B. Pastine International Airport. Lot trwa około 1,5 godziny.

Lotnisko Ciampino jest drugim co do wielkości Włoskim lotniskiem zlokalizowanym w okolicach Rzymu. Pierwsze miejsce wśród lotnisk w Rzymie zajmuje lotnisko Fiumicino w Rzymie. Aby dostać się do centrum miasta z lotniska Ciampino można skorzystać z niebieskich autobusów komunikacji miejskiej o nazwie Cotral. Przystanek tych autobusów znajduje się przed terminalem a bilety można zakupić w punktach Tabaccaio/Giornali.

Lotnisko Ciampino Rzym posiada kilka niestrzeżonych płatnych parkingów samochodowych, pierwsza godzina płatna około 8 euro.

Rzym jest największym miastem Włoch, a zarazem jego stolicą. Położony w środkowej części kraju stanowi najlepsze miejsce do dalszego podróżowania i zwiedzania Włoch. Ponieważ klimat Włoch zachęca do odwiedzania tego kraju przez większą część roku, nie brakuje tam turystów od wiosny do zimy. Rzym to wspaniałe miasto budzące podziw i szacunek do dawnej potęgi. Nowoczesność przeplata się tam ze starożytnością.

Tanie loty z Gdańska do Rzymu
Tanie loty z Gdańska do Rzymu

Pierwszym zabytkiem jaki przeważnie jest odwiedzany przez turystów w Rzymie to koloseum. Stojąc tam i przypominając sobie znane nam sceny już tylko z  filmów, krwawe walki gladiatorów czy chrześcijan czujemy potęgę tego miejsca. A co jeszcze warto zobaczyć w Rzymie? Panteon, starożytną świątynie bogów, Forum Romanum, osiemnastowieczna Fontannę di Trevi i oczywiście Bazylikę Św. Piotra w Watykanie.

Mówi się także, że Rzym to miasto muzeów. Miłośnicy sztuki na pewno będą mieli tam co robić, zwłaszcza w okresach kiedy organizowane są noce muzeów. Bezpłatne wejścia nocne do wszystkich muzeów w mieście może stać się niezapomniana przygodą. A jeśli to nie wystarczy wówczas zapraszamy na wycieczkę liniami Wizz Air do Paryża, tam na pewno sztuki nie zabraknie.

Tanie bilety Wizz Air z Gdańska do Rzymu w sprzedaży na naszej stronie internetowej. Jeśli nie chcesz rezerwować biletu samodzielnie zadzwoń na nasza infolinię, zarezerwujemy bilet dla Ciebie.

Z Gdańska latają nie tylko linie lotnicze Wizz Air. Inną znaną i tanią linią lotniczą jest Ryanair, który także oferuje szereg tanich lotów z Gdańska. Tanie przeloty Ryanair znajdą Państwo w zakładce rozkładu lotów.

tanie loty z gdańska do włoch
Bilety z Gdańska do Rzymu zarezerwujesz także telefoncznie

Warto zapoznać się z ofertą lotniska Gdańsk na loty krajowe. Tanie bilety lotnicze lotów krajowych to dziś bardzo dobra alternatywa dla podróżowania po kraju pociągiem czy samochodem.