Tanie Loty Gdańsk Paryż

Tanie Loty Gdańsk Paryż

Tanie Bilety Lotnicze Wizz Air z Gdańska do Paryża. Loty Gdańsk Paryż – rezerwacja online i przez telefon!

tanie loty z gdańska do paryża
Bilety do Paryża zarezerwujesz w wyszukiwarce po prawej >>>

Loty z Gdańska do Paryża i z Paryża do Gdańska realizuje tania linia lotnicza WizzAir. Do pokonania w przestworzach jest 1258 km. samoloty Wizz Air lądują w Paryżu na lotnisku Paryż Bevauais.

Lotnisko Paryż Bevauais (tanie bilety Wizz Air) leży około 80 km od centrum Paryża. Obsługuje głównie tanie linie lotnicze, między innymi tanie przeloty z Gdańska do Paryża. Z lotniska do Paryża można dojechać busem z przed terminala, pociągiem lub taksówką.

Paryż: miasto nad Sekwaną, największe miasto Francji, stolica Francji. Obowiązujący język: francuski, waluta: euro. Paryż to miasto turystyczne, a co roku odwiedza go miliony turystów z Europy i całego świata. Dzięki tanim liniom lotniczym wielu turystów  może sobie pozwolić teraz na weekendowe wypady do Francji, tanie bilety do Paryża, często promocje Wizz Air sprawiają, że często bilety lotnicze stają się mile widzianym prezentem okolicznościowym.

Rezerwuj Tanie loty z Gdańska do Paryża!

wizz air bilety lotnicze

Loty Gdańsk Paryż odbywają się kilka razy w tygodniu. Jeśli interesuje Państwa konkretny dzień wylotu proszę sprawdzić w rozkładzie lotów. A co warto zobaczyć w Paryżu? Mówiąc Paryż mamy na myśli centrum rozrywki, kultury, mody, nauki. Markowe sklepy najlepszych projektantów mody, wytworne restauracje, francuska kuchnia. Wieża Eiffla, Luwr, Łuk Triumfalny, Notre Dame, Pola Elizejskie, Grande Arche, Centrum Pompidou, Disneyland.

Infolinia tanich lotów z Gdańska
Kupuj bilety lotnicze przez telefon!

Zapraszamy do rezerwacji tanich biletów lotniczych Wizz Air do Paryża. Jeśli chcesz lecieć z innego miasta niż Gdańsk po prostu wybierz inne miasto wylotu z rozkładu lotów lub zadzwoń na naszą infolinię, zarezerwujemy bilet od ręki.

Zapraszamy także do rezerwacji biletów lotniczych krajowych z Gdańska do Krakowa, Warszawy, Wrocławia i Rzeszowa. Tanie przeloty krajowe z Gdańska obsługuje Eurolot oraz PLL LOT.